• System Network Video Recording Surveillance

Kod produktu: QVP-41A-EU
21013.26
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 50
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 1 szt.

4-kieszeniowy wydajny serwer NVR dla SMB, SOHO i użytkowników domowych
Urządzenie QVP-41A QVR Pro to sieciowy serwer nadzoru, który obsługuje monitorowanie wideo/audio w czasie rzeczywistym, nagrywanie w wysokiej rozdzielczości i odtwarzanie z wielu kamer IP. Użytkownicy mogą z łatwością monitorować kamery z różnych platform (Windows, Mac i urządzenia mobilne), co ułatwia firmom, biurom i użytkownikom domowym ochronę ich własności i mienia.

QVP-41A w porównaniu z innymi systemami nadzoru opartymi na NAS. Jaka jest różnica?
W konwencjonalnym systemie nadzoru opartym na NAS, monitoring jest tylko jedną z wielu aplikacji dostępnych dla użytkowników. Ponieważ wszystkie te aplikacje muszą współdzielić zasoby systemowe NAS i przestrzeń dyskową, może to mieć wpływ na wydajność nadzoru. Urządzenie QVP-41A QVR Pro rozwiązuje ten problem, zapewniając dedykowaną przestrzeń dyskową i rezerwując pełne zasoby systemowe na potrzeby monitoringu, zapewniając najwyższą wydajność spełniającą wymagania profesjonalnego systemu monitoringu. QVP-41A jest również dostarczany z wbudowanymi licencjami na kanały kamer i niezbędnymi aplikacjami umożliwiającymi lokalną instalację bez konieczności połączenia z Internetem. Po prostu zainstaluj dyski twarde i włącz QVP-41A, aby rozpocząć proces instalacji.

Kompleksowe wsparcie i zarządzanie kamerami
QVP-41A obsługuje tysiące modeli kamer ponad 150 marek z różnymi formatami obrazu (w tym kamery korzystające z przesyłania strumieniowego ONVIF i RTSP/HTTP). Obsługiwane są nawet kamery internetowe USB, co umożliwia użytkownikom domowym i użytkownikom z ograniczonym budżetem szybkie tworzenie rozwiązań nadzoru dostosowanych do ich środowiska, zapewniając jednocześnie wygodne zarządzanie kamerami.

Wykrywanie ruchu za pomocą niedrogich kamer internetowych USB
Standardowe systemy nadzoru zwykle obsługują funkcje nagrywania i powiadamiania o zdarzeniach tylko dla drogich kamer ze zintegrowanym wykrywaniem ruchu. QVP-41A zapewnia wykrywanie ruchu nawet dla podstawowych kamer i kamer internetowych USB. Tak długo, jak kamera może przesyłać swoje nagrania do urządzenia QVR Pro (np. za pośrednictwem protokołu RTSP), obsługuje wykrywanie ruchu, umożliwiając zbudowanie niedrogiego systemu nadzoru wykrywającego ruch.

Podgląd na żywo i odtwarzanie
Monitorowanie widoku na żywo z wielu kanałów i odtwarzanie nagrań na jednym interfejsie. Można też przeglądać nagrania z określonego przedziału czasowego poprzez kliknięcie osi czasu lub zdefiniowanie zakresu czasu.

Rejestrowane obszary
Funkcja rejestrowania obszarów umożliwia wyświetlanie wielu obrazów konkretnych obszarów z jednej kamery, zarówno w widoku na żywo, jak i w trybie odtwarzania. Można zdefiniować i powiększyć wiele obszarów, aby dokładniej obserwować obszar.

Technologia Qdewarp
Innowacyjna technologia Qdewarp umożliwia przeglądanie standardowych nagrań z kamer typu rybie oko jako obrazów o proporcjonalnych współczynnikach i rozmiarach bez wpływu na oryginalne nagrania. Zniekształcone obszary przy krawędziach można przywrócić do czystego widoku panoramicznego.

Różne metody powiadamiania
Funkcja powiadamiania o zdarzeniach zapewnia wiele sposobów powiadamiania o pojawiających się zdarzeniach, w tym migające czerwone obramowania kanałów, ostrzegawcze sygnały dźwiękowe i ikony ruchu na e-mapie.

Informacje o produkcie
Procesor

Procesor 2-rdzeniowy procesor Intel Pentium G5400T 3,1 GHz

Wbudowana pamięć RAM 8 GB
Maks. wielkość pamięci 32 GB
Rodzaj pamięci SODIMM DDR4
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 2
Liczba wszystkich gniazd pamięci 2
Wbudowana pamięć flash 5 GB
Maks. liczba dysków 4
Format szerokości 3,5'' (LFF)
2,5'' (SFF)
Interfejs dysku SATA
RAID Tak
Poziomy RAID 10 (1+0)
JBOD
5
6
1
Architektura sieci GigabitEthernet
Interfejs sieciowy 2 x 10/100/1000 Mbit/s
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
1 x USB 3.0
2 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
2 x RJ-45 LAN
2 x USB 3.1
Liczba wentylatorów 3
Wentylator 6 cm
12 cm
Obudowa Tower
Gniazda rozszerzeń 1 x PCIe 3.0 x 4
1 x PCIe 3.0 x 16
Zasilanie

250 W, 100-240 V

Waga 5.4 kg
Wymiary

188.2 × 199.3 × 279.6 mm

Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 24 mies.
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba wentylatorów 3
Format szerokości 2,5'' (SFF), 3,5'' (LFF)
Rodzaj pamięci SODIMM DDR4
Wbudowana pamięć flash 5 GB
Obudowa Tower
Interfejs sieciowy 2 x 10/100/1000 Mbit/s
Maks. wielkość pamięci 32 GB
Maks. liczba dysków 4
Wbudowana pamięć RAM 8 GB
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 2
Liczba wszystkich gniazd pamięci 2
RAID Tak
Poziomy RAID 1, 10 (1+0), 5, 6, JBOD
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.