• Płyta gaz pod szkłem INNOVA PREMIUM 4+1

Kod produktu: INNOVA PREMIUM 4+1 G20
12039.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 7
Paczka w Ruchu 7
Paczkomaty InPost 12
Paczkomat InPost za pobraniem 15
Przesyłki kurierskie - Polska 16
Kurier za pobraniem 18
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 1 szt.

PŁYTA GAZOWA INNOVA PREMIUM 4+1
Zastosowanie najnowszej technologii, innowacyjnych rozwiązań, których nie podjął się dotąd żaden inny producent AGD, a przy tym bezpieczeństwo, oszczędność, funkcjonalność i design Innova to płyta gaz pod szkłem w najbardziej zaawansowanym wydaniu!

Komfort w najwyższym wydaniu
Solgaz, jako jedyny producent na świecie w płytach gazowych zastosował żarniki. Dzięki temu nie słyszymy już charakterystycznego cykania iskrowników. Płyta Innova uruchamia się i pracuje niezwykle cicho.

Cicha praca
Dzięki zastosowaniu żarników zamiast iskrowników, praca płyty gazowej INNOVA jest niezwykle cicha.

Duże palniki
Komfortowe rozmieszczenie nawet dużych garnków.

Średnice palników:
4+1: 14/18cm,

Booster
Szybsze gotowanie, dzięki zwiększonej mocy palnika w płytach gazowych INNOVA.

Timer/minutnik
Po upłynięciu wyznaczonego czasu płyta sama się wyłączy / da sygnał dźwiękowy.

Kontrola rodzicielska
W trosce o bezpieczeństwo płyta wyposażona jest w przycisk blokujący jej uruchomienie. Dzięki temu urządzenia nie włączy się przypadkowo.

Stop&Go
Wystarczy jeden przycisk, by wstrzymać pracę płyty. Nagle musisz oderwać się od przygotowywania obiadu? Wciśnij pauzę, a po powrocie uruchom płytę z zachowaniem wcześniejszych ustawień. Płyta Innova zapamięta wszystkie parametry.

Stabilizacja temperatury
Aby gotować jeszcze bardziej precyzyjnie ustaw temperaturę, dzięki której Twoje danie będzie idealnie przyrządzone. Gotuj z możliwością ustawienia temperatury w zakresie 50-250.

Płynna regulacja mocy
Gotowanie pod kontrolą bez skoków temperatury/mocy.

Bezpieczeństwo w płytach gazowych INNOVA
Podwójne systemy zabezpieczeń, jakie zastosowano w płycie dają maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Palniki katalityczne, które spalają gaz zamieniają otrzymane ciepło w promieniowanie podczerwone. Każdy z palników jest wyposażony w indywidualny system spalania gazu. Nie ma mowy o niekontrolowanym ulatnianiu się gazu. Ponadto, kiedy coś wykipi na płytę urządzenie automatycznie się wyłączy, dając sygnał dźwiękowy.

Do 50% oszczędności
Płyta gaz pod szkłem Innova zużywa do 50% mnie gazu niż tradycyjna kuchenka. Gaz spalany jest katalitycznie w temperaturze 800 stopni. Palniki pracują cyklicznie wyłączają pobieranie gazu, gdy powierzchnia jest już odpowiednio nagrzana i uruchamiają wtedy, gdy jest to potrzebne . Każdy z modeli posiada też dodatkowe pole darmowe miejsce oznaczone paskami, które nagrzewa się podczas gotowania, nie pobierając przy tym gazu. To idealne rozwiązanie w przypadku, kiedy chcemy podgrzać potrawę.

Brak palników na płycie
Płyta gazowa Innova to brak wystających rusztów, palników i kratek. Palniki ukryte pod ceramiką sprawiają, że utrzymanie płyty w czystości jest niezwykle łatwe. Gładka powierzchnia bez zakamarków, w których gromadzi się brud to gwarancja estetycznego wyglądu podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesny design płyt gazowych INNOVA
Płyta gazowa Innova to jeszcze większa estetyka i elegancja. Jednocześnie ponadczasowy styl sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i klasycznych kuchniach.

Pracuje na każdym rodzaju gazu
Linia płyt Innova pracuje na każdym rodzaju gazu. Niezależnie od tego, czy posiadasz gaz ziemny, czy butlowy sprzęt otrzymasz gotowy do podłączenia.

Płyta gazowa INNOVA działa nawet, gdy nie ma prądu
Do poprawnej pracy płyty niezbędny jest również prąd, dzięki któremu sterujemy urządzeniem poprzez dotykowy panel. Gdyby jednak prądu zabrakło, z pomocą przychodzi tzw. zasilacz rezerwowy, dzięki któremu korzystanie z płyty Innova będzie możliwe nawet do 2 dni.

Instalacja/wymiary
Podłączenie płyty do gazu jest standardowe takie, jak w przypadku tradycyjnych kuchenek gazowych. Dzięki temu każdy fachowiec z uprawnieniami poradzi sobie z instalacją do gazu. 

Informacje o produkcie
Budowa gazowo-szklana
Kolor czarny
Liczba palników / pól grzejnych 4
Informacje o płycie

Średnice palników: 4+1: 14/18cm

Sterowanie dotykowe
Funkcje Booster
Minutnik
Timer
Zabezpieczenie przed dziećmi
Stop & Go
Wysokość 9 cm
Szerokość 58 cm
Głębokość 51.8 cm
Pozostałe parametry

Do szafki o szerokości 60 cm

KOLOR Czarny
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 24 mies.
Budowa gazowo-szklana
Liczba palników / pól grzejnych 4
Sterowanie dotykowe
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.