• PAD GAMEPAD BEZPRZEWODOWY PS4 & PC BLUETOOTH OMEGA

Kod produktu: OGPPS4
419.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Paczkomat InPost za pobraniem 15
Przesyłki kurierskie - Polska 16
Kurier za pobraniem 18
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 934 szt.

Bezprzewodowy gamepad Omega OGPPS4 to rozwiązanie pozwalające na jeszcze wygodniejszą rozgrywkę na konsolach Playstation 4® oraz komputerach PC.

TECHNOLOGIA ZNANA Z DUALSHOCK 4

Kontroler Omega OGPPS4, analogicznie do pierwowzoru znanego z konsoli Playstation 4®, został wyposażony w touchpad oraz przycisk "share", który umożliwia udostępnianie materiałów zarejestrowanych w grze. Razem z przyciskiem "options", zastępują select i start znane z padów poprzedniej generacji. Dla jeszcze lepszego komfortu rozgrywki, gałki analogowe są wklęsłe, a spusty lekko zagięte. Duża dioda znajdująca się z tyłu może wyświetlać informacje z gry lub stan połączenia pada z konsolą/komputerem.

ZAWSZE AKTUALNE OPROGRAMOWANIE

W przypadku wprowadzenia nowszej wersji oprogramowania w platformie PS4, istnieje możliwość zaktualizowania oprogramowania gamepada po podłączeniu go do portu USB komputera i pobrania odpowiednich aktualizacji producenta.

ŁATWE PAROWANIE Z URZĄDZENIAMI

Gamepad wykorzystuje łączność Bluetooth. Aby sparować go z komputerem PC lub konsolą Playstation 4®, należy przytrzymać jednocześnie przyciski "Share" i "VARR" (okrągły przycisk na środku pada). Dioda sygnalizacyjna zacznie pulsować i po chwili urządzenie będzie gotowe do pracy.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Odpowiednie wyważenie kontrolera Omega OGPPS4 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w rozgrywkę, natomiast obudowa i przyciski wykonane z najwyższej klasy materiałów pozwalają na komfortowe korzystanie z urządzenia przez wiele godzin.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Przyciski Standardowe: PS, Share, Option, ^, ˇ, ‹, ›, ?, 0,?, ?,L1,L2,L3, R1,R2,R3 ,VRL,VRR,RESET.
Oprogramowanie Standardowe: wspiera wszystkie wersje oprogramowania PS4.
Sposób podłączenia: Połączenie przez Bluetooth
Zasięg efektywny: 10m
Rodzaj LED: RGB LED
Sposób ładowania: Kabel USB
Bateria: Wysokiej jakości akumulator Litowo- Polimerowy o pojemności 800mA
Wejście mikrofonowo słuchawkowe: 3.5mm TRRS wejście mini jack umożliwiające podłądczenie mikrofonu i słuchawek
Touchpad (panel dotykowy): Pojemnościwowy panel dotykowy
Wibracje: Double Vibration
Sensor: Sześcioosiowy żyroskop/ akcelerometr
Kompatybilność: W pełni kompatybilny z konsolami Sony Playstation 4 oraz komputerami klasy PC po zaintalowaniu sterowników urządzenia( w przypadku wersji Windows 10 lub wyższej sterowniki są instalowane automatycznie).
W przypadku problemów z kompatybilnością po przyszłych aktualizacjach oprogramowania firmware konsoli, zapewniamy wsparcie techniczne w postaci aktualizacji oprogramowania firmware naszego game pada OGPPS4.
Najnowsza wersja oprogramowania jest dostępna do pobrania tu: https://drive.google.com/open?id=1KnKrV004XI70zUGi8ddElOq4l-L6YTCb


SZEROKOŚĆ 160
Głębokość 30
Wysokość 100
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.