• Kamera internetowa PTZ UVC84-BYOD-210 4K

Kod produktu: 1106937
18350.41
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 7
Paczka w Ruchu 7
Paczkomaty InPost 12
Paczkomat InPost za pobraniem 15
Przesyłki kurierskie - Polska 16
Kurier za pobraniem 18
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 50
Dostępność 1 szt.

Yealink UVC84 to kamera 4K PTZ do średnich i dużych pomieszczeń z doskonałym wyświetlaniem w każdym szczególe. Wyróżniona kamera 4K, automatyczne kadrowanie i zintegrowana z dźwiękiem, UVC84 zapewnia realistyczną komunikację, precyzyjnie odtwarzając każdy moment i szczegół. UVC84 zapewnia bardziej wydajną współpracę, obejmując szerokie pole widzenia 80°, z mechanicznym obracaniem i przechylaniem, które można łatwo wykonać za pomocą pilota zdalnego sterowania lub oprogramowania wtykowego do sterowania kamerą Yealink. Co więcej, zrewolucjonizowana, nowa konstrukcja ID i wiele opcji instalacji sprawiają, że UVC84 idealnie nadaje się do każdej profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej.

Wideo 4K, uchwyć każdy szczegół

Kamera UVC84 zapewnia wyjście wideo 4K z doskonałą ostrością i płynnością, dokładnie odtwarzając każdy szczegół, kolor i zapewniając żywe wrażenia wideo. Bezproblemowa integracja z mikrofonem kierunkowym VCM34 lub mikrofonem sufitowym VCM38, wraz z Yealink Soundbar, umożliwia UVC84 również zapewnienie wspaniałych wrażeń dźwiękowych. Wysokiej jakości wideo i dźwięk przyczyniają się do bezproblemowej komunikacji dla wszystkich uczestników w średnim lub dużym pomieszczeniu.

Automatyczne kadrowanie, chwytaj wszystkich

Dzięki 12-krotnemu zoomowi optycznemu, 3-krotnemu zoomowi cyfrowemu i 80° polu widzenia, UVC84 może z łatwością pokryć średnie lub duże miejsce spotkań, zapewniając, że wszyscy są wyraźnie widziani. Dzięki doskonałej funkcji automatycznego kadrowania, UVC84 pozwala na uwolnienie się od ręcznego sterowania PTZ i lepsze skupienie się na spotkaniu z lepszą wydajnością.

Wiele instalacji dla dowolnej przestrzeni

Zrewolucjonizowany nowy projekt ID i wiele opcji instalacji (na stole konferencyjnym, na telewizorze, na ścianie, na suficie, na stojaku telewizyjnym lub statywie) umożliwia UVC84 elastyczne dopasowanie dowolnej profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej zgodnie z Twoimi potrzebami . Łatwa konfiguracja i funkcja plug and play przez USB, UVC84 jest odpowiednia na Twoje spotkanie od pierwszej minuty.

Informacje o produkcie
Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Cechy i funkcje wbudowany mikrofon
Liczba klatek na sekundę 24
Interfejs USB
Kolor Szary
Wymiary

155mm x 155mm x 182mm 

Waga 1.15 kg
Pozostałe parametry
  • Protokół UVC 1.0
  • 4K sensor
  • 80° FoV
  • 36X HD Zoom, 12X optyczny +3X cyfrowy
Interfejs USB
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 24 mies.
Liczba klatek na sekundę 24
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.